Wnioski i skargi
Pacjent posiada możliwość złożenia skarg, uwag i wniosków, również anonimowo. Jednostka umożliwia złożenie przez pacjenta skargi ustnej, bądź uwagi pisemnej (w każdym miejscu udzielania świadczeń, jak i za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej lub telefonu).